PROTOTİP - DÜŞÜK ADETLİ ÜRETİM

MITALON olarak, ürün geliştirme ihtiyaçlarınızı desteklemek için yüksek kaliteli prototipleme, hızlı kalıplama ve düşük hacimli üretim hizmetleri sunuyoruz. Uluslararası mühendis ekibimiz, 3 boyutlu modelleme, 3D printer, CNC işleme, plastik enjeksiyon , kalıplama ve çeşitli son işlem hizmetleri gibi üretim teknolojileriyle ürün fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizinle birlikte çalışıyor.

Projenizi konsept’den tasarım, üretim, montaj ve seri üretim onayına kadar ele almaktayız.

Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD) ve optimizasyon yazılımlarıyla, ayrıntıları iyileştirerek tasarımınızı optimize etmemize yardımcı oluyoruz

Makineler ve kalıp üretiminde deneyimli ekibimiz bize düşük hacimli ve yüksek hacimli üretimi en optimum zamanda ve maliyette üretmemizi sağlıyor.

Fikirlerinizin veya hazır tasarımlarınızın seri üretime geçmeden önce prototiplerinin hazırlanarak çeşitli testlerden geçerek seri imalat şartlarını ve kullanımı için gerekli onayları alması gerekmektedir.

Bu şekilde hem maliyet hem de süre optimizasyonu sağlar. Güven ile seri imalat fazına geçebilirsiniz.

Hızlı Prototipleme Kullanım Amaçları:

    • Hızlı prototipleme teknolojileri ürün geliştirme süreçlerinde erken safha da problemleri görmenizi sağlar ve ileride yaşanacak problemlere çözümler getirmenizi sağlar
    • Hızlı prototipleme ile birkaç saat içerisinde tasarımlarınız gerçeğe dönüştürülür.
    • Elde edilen prototipler hem görsel hem de fonksiyonel açıdan test edilebilir. Olası tasarım değişikliklerine bu prototipler üzerinden karar verilerek gerekli değişiklikler süratle uygulanır.

Ürün geliştirme sürecinde hızlı prototipleme metodu ile:

  • Olabilecek tasarım hataları kısa zamanda tespit edilir.
  • Ürün en kısa sürede devreye alınabilir.
  • İmalatı yapılan prototipler üzerinde tasarım , imalat , satış ve pazarlama ekipleriniz birlikte değerlendirme yaparak iletişimi ve çalışma verimliliğini arttırır, kaliteyi arttırır.

MİTALON PROTOTİP SÜRECİ

Mitalon Süreç

STEP 1

TALEP - TANIMLAMA
Mitalon Süreç

STEP 2

TASARIM
Mitalon Süreç

STEP 3

PROTOTİP ÜRETİMİ
Mitalon Süreç

STEP 4

ANALİZ - TEST ve DOĞRULAMA

Fiyat teklifi ve Demo Talepleri için bize ulaşabilirsiniz.