CAD/CAM Software

SOLID EDGE SHINING 3D EDITION

SHINING 3D , alanında öncü SIEMENS PLM ile ortak bir çalışma yaparak kullanıcılara Solid Edge SHINING 3D Edition’ı sunmaktadır.

Solid Edge SHINING 3D Edition, tek bir platformda tersine mühendislik, tasarım ve simülasyon aplikasyonlarını içerir. SHINING 3D tarayıcıları,  Solid Edge SHINING 3D Edition ile entegre olarak, kullanıcılara yüksek kaliteli 3D datalar tasarlamak için “3D Sayısallaştırma – Tasarım ve Simülasyon – Eklemeli İmalat” çözümlerini sunar.

ÖZELLİKLER

2 BOYUTDAN 3 BOYUT’A KUSURSUZ GEÇİŞ

2 Boyutlu Tasarımlarınızı 3 Boyutlu Modellere kayıpsız kolayca dönüştürebilirsiniz.

Solid Edge SHINING 3D Edition, tasarımlarınızı 2D’den 3D’ye dönüştürmek için uygun maliyetli ve verimli çözüm sunar

Solid Edge Shinning 3d İmg
Solid Edge Shinning 3d İmg

MODELLEME YETENEKLERİ

Sıralı Modelleme;

SHINING 3D tarayıcılar, kullanıcılara Solid Edge SHINING 3D Edition ile entegre çalışarak, tasarımlarınızı daha verimli hale getirir ve mühendislik, sanatsal çalışmalar, kişiselleştirme ve eğitimden oluşan geniş bir uygulama yelpazesi sunar

Senkron Teknoloji;

Parametrik tasarım ile hızlı esnek düzenlemeler yapabilirsiniz.

— Hızla yeni konsept tasarımlar oluşturun, değişiklik ve güncelleme taleplerine hızlı geri dönüş, montaj içindeki birden çok parçada eşzamanlı güncellemeler yapabilirsiniz.

CONVERGENT (YAKINSAK) MODELLEME

Siemens’in Parasolid teknolojisi ile ürün tasarım verimliliğini önemli ölçüde artırın.

Solid Edge SHINING 3D Edition, geleneksel “b-rep” katı modelleri ile üçgen örgü modellerini zaman kaybı ve hataya açık dönüştürmeler olmadan sorunsuz bir şekilde birleştirir. Dijital olarak taranan 3B veriler ve tasarlanan modeller üzerinde geleneksel b-rep işlemlerine olanak tanır ve karmaşık şekiller için modern eklemeli imalat süreçlerini destekler ve böylece gereksiz zaman kayıpları yaşamazsınız.

Solid Edge Shinning 3d İmg
Solid Edge Shinning 3d İmg

TERSİNE MÜHENDİSLİK

Ürünlerinizi sorunsuzca tarayın, düzenleyin ve üretin.

Solid Edge SHINING 3D Edition, tersine mühendislik iş süreçlerini destekleyen araçlar sunar.

Solid Edge 2020 SHINING 3D Edition’a eklenen heyecan verici özellikler şunları içerir:

Remesh

Hizalamak (Align)

Kesit Çizimleri

ÜRETKEN TASARIM

Topoloji optimizasyonu kullanarak hafif ve yüksek mukavemetli optimum tasarımlar oluşturun.

Güçlü tasarım araçlarını topoloji optimizasyonu ile tamamlayan üretken tasarım ile daha hafif ve optimum tasarımlarınızı günümüzün eklemeli imalat yönetmleri ile (premium sürümde mevcut) hızlı bir şekilde üretebilirsiniz.

Solid Edge Shinning 3d İmg
Solid Edge Shinning 3d İmg

TASARIMDAN İMALATA, İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYACAK SİMÜLASYON ARAÇLARI

Simülasyon yaparak tasarım sürecinde değişiklikler kolay , maliyetsiz yapılabilir, geliştirme ve üretim süresi kısalır ve üretim maliyeti düşürülebilir. Doğru simülasyon ile , fiziksel prototiplerin sayısını azalarak zaman ve maliyeti kazancı sağlanır.

TASARIMLARINIZI DOĞRUDAN 3D YAZICINIZA GÖNDERİN VE ÜRETİN

Solid Edge SHINING 3D Edition, 3D Print komutunu kullanarak modellerinizin 3D Yazıcılara direk gönderebilirsiniz. Tasarımlarınızı Stl ve .3MF formatlarına çevirin veya doğrudan Microsoft 3D Builder uygulamasına gönderin. Bu özellik ile renkli baskı özelliği de dahil olmak üzere otomatik baskı hazırlığı ile kurum içinde 3 boyutlu baskı yapmanızı sağlar.

Solid Edge Shinning 3d İmg

WORKFLOW

Solid Edge Shinning 3d İmg

Fiyat teklifi ve Demo Talepleri için bize ulaşabilirsiniz.