SHAREBOT 43

Kullanıcı dostu profesyonel çift ekstrüder 3D yazıcı: her zaman hayalini kurduğunuz gibi hızlı, hassas ve zeki
Sharebot 43 cover
4,5 inç Dokunmatik Ekran
Kullanımı kolay kullanıcı arayüzü ve kalibrasyon, filament yükleme / boşaltma ve yazdırmaya başlama komutları kolay ulaşabileceğiniz tek yerde
Bağımsız Çift Ekstruder

Bağımsız Çift Ekstruder desteği sayesinde Sharebot 43, Sharebot tarafından sunulan tüm filamentler ile baskı yapabilme özelliğine sahiptir, hassas ve hızlı baskılar için baskı kalitesi 0,08 mm ile 0,3 mm arasında değişmektedir. Aynı zamanda, modelleri aynalayarak veya X ekseninde çoğaltarak yazdırmak için her iki ekstrüderi aynı anda kullanmanıza izin veren Ayna ve Çoğalt modunda yazdırmak da mümkün olacaktır.

Ekstrüderlerin maksimum sıcaklığı 300 ° C’dir.

Kolay Demontaj

Yazıcı üzerindeki kulpları kullanarak üst kısmı çıkartıp, cihazın sökülmesini kolaylaştıracak şekilde platformu hafifçe bükerek parçalara ayırmak mümkündür.

Filament sensörü

Yazıcının her iki tarafına yerleştirilen kullanışlı makara tutucular, malzeme miktarını izleyen ve kullanıcıya malzeme bittiğinde bildiren sensörü mevcuttur. Modelin doğru şekilde tamamlanmasını sağlamak için baskı süreci manuel durdurulabilir.

Ön Kapak Sensörü

Yazıcının ön kapağını açmak için bir kumanda mevcuttur. Bu sayede kapı yanlışlıkla açılırsa baskıyı duraklatmak, kapattıktan sonra da devam ettirmek mümkündür.

BAĞIMSIZ ÇİFT EKSTÜDER

Sharebot 43, özel olarak tasarlanmış ve kolayca sökülebilen, karmaşık geometrileri hassas ve detaylı basımını yapan bağımsız ekstrüder ile donatılmıştır. Bağımsız ekstrüderler aynı anda iki özdeş nesnenin basılmasına izin verir, ve böylece üretiminizi tamamlamak için gereken süreyi azaltır.

Sharebot 43 cover
Sharebot 43
300 ˚C DAYANIKLI ENTEGRE NOZUL

300 ˚C ye kadar dayanıklı entegre nozul ile kullanıcının tüm niteliksel ve teknik gereksinimlerini karşılamak için çok çeşitli profesyonel malzemelerin kullanımına izin verir.

OTOMATİK KALİBRASYON

Tam otomatik Z ekseni kalibrasyonu. Sadece ekrana tıklayarak cihaz, her iki ekstrüderin de yükseklik parametrelerini kaydederek kalibrasyonu başlatır. Her bir ekstrüderin içinde bulunan mesafe sensörü ile kalibrasyon işlemi yapılır.

Sharebot 43S
Sharebot 43
Sharebot 43 cover

Sharebot 43, 3D yazıcıların üretiminde dünya lideri olan Flashforge ile yapılan ortak çalışma sonucu geliştirilmiştir.

UYGUN REÇİNELER

PLA, PET+, ABSolute, Nylon Carbon, Nylon Glass, PET-HTC, TPUre, PP, F1-Race

BASKI ALANI

300 mm X 250 mm X 200 mm

AĞIRLIK

40 KG

AYARLANABİLİR KATMAN YÜKSEKLİĞİ

0.08 mm – 0.3 mm

YAZILIM

Simplify3D, SharebotPrint

BASKI HIZI

10 – 80 mm/s (ayarlanabilir)

DIŞ ÖLÇÜLER

627 mm x 485 mm x 615 mm

Fiyat teklifi ve Demo Talepleri için bize ulaşabilirsiniz.