SHAREBOT GUIDER 3

Sharebot Guider 3  yeni nesil  hızlı ,  geniş baskı alanına sahip 3 boyutlu yazıcıdır. Yeni nesil ekstrüzyon kafa grubu sayesinde nozüllerin değiştirilmesi ve bakımı çok kolay ve pratiktir.

Hızlı sökme nozulu, HEPA 13 hava filtresi, uzaktan kamera ile takip ve bir çok yeni işlevlerle donatılan Sharebot Guider 3 , kullanımı kolay 3 boyutlu yazdırma deneyimi sağlar. 3D dünyasını keşfetmek isteyen profesyonel kullanıcılar için ideal düşük hacimli üretimler için  GUIDER 3’ü

ekonomiktir.

Guider 3

AĞIRLIK

50 KG

ISITMALI BASKI TABLA SICAKLIĞI

Max. 110 ° C

BASKI ALANI

300 mm x 250 mm x 340 mm

ÇÖZÜNÜRLÜK (Z EKSENİ)

0.05 mm – 0.4 mm

HAVA FİLTRESİ

HEPA 13

EXTRUDER (NOZZLE) ÇAPI

0.4 – 0.6 – 0.8 mm

TAVSİYE EDİLEN YAZILIM

Flashprint

BAĞLANTI

USB – Wi Fi – LAN

WEBCAM

HD KAMERA DAHİL

EKRAN

4.3 ” DOKUNMATİK EKRAN

DIŞ ÖLÇÜLER

496 mm x 436 mm  x 696 mm

EXTRUDER MAX SICAKLIK

320 °C

SHAREBOT GUIDER 3

Guider 3 1
Guider 3 2
Guider 3 3
Guider 3 4
Guider 3 5
Guider 3 6

SHAREBOT GUIDER 3 BELİRGİN ÖZELLİKLER

BASKI KURTARMA VE DOĞRULUK

Ani elektrik kesintileri için geliştirilen kurtarma sistemi, elektrik kesintisinde yazdırma durumunu kaydeder ve elektrik geri geldikten sonra yazma işlemine devam eder.

CoreXY hareket sistemi ile daha yumuşak hareketler , yüksek hız, düşük gürültülü özellikleri sayesinde kısa zamanda, tekrarlanabilirlik sağlar ve verimli bir 3 boyutlu baskı deneyimi sunar.

KOMPAKT, HIZLI, KULLANIMI KOLAY

250 mm/sn’ye kadar baskı hızına sahip , sağlamlığı garanti eden ABS kapaklı alüminyum bir yapıya sahiptir.

Guider 3  bakım işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilecek şekilde tasarlanmıştır , cihaz ile birlikte gelen esnek ve cam baskı plakaları, kullanılacak malzeme seçiminde maksimum esneklik sağlar.

 

GERÇEK ZAMANLI İZLEME

FlashPrint dilimleme yazılımı ile , network ağında birden fazla yazıcının kontrolüne ve düşük hacimli üretimler için yazıcının entegre edilmesine izin verir.

Ayrıca kullanıcının stl dosyasından yazıcıda yürütülen dosyaya basit ve bir şekilde geçmesine yardımcı olur , aynı zamanda web kamerası aracılığıyla yazdırma işleminin ilerleyişini gerçek zamanlı olarak takip etmesini sağlar.

 

TÜM MALZEMELER İÇİN AÇIK PARAMETRELER

320 ℃’ye kadar çıkabilen yüksek sıcaklıklı ekstruder, PLA’dan NaylonKarbon’a kadar tüm malzeme yelpazesinde malzeme kullanma imkanı sunar.

Birçok malzemenin profilleri FlashPrint’e (ABS / PLA / PC / PA / HIPS / ASA / PETG / PA-CF) yüklenmiştir, yazılım aynı zamanda üçüncü parti malzemelerinin kullanımı için de uygundur.

 

Fiyat teklifi ve Demo Talepleri için bize ulaşabilirsiniz.